Ponuka vozidiel Kto som ja Kto ste vy? A-Z Galéria Kontakt

KTO SOM JA

SOM VÁŠ ZÁSTUPCA PRI KÚPE AUTA.
HÁJIM VAŠE ZÁUJMY.
SOM VO VAŠICH SLUŽBÁCH.

NA ZAČIATKU BOLO AUTO

Odkedy sa pamätám, sú autá mojou vášňou, vďaka ktorej som si postupne rozvinul schoponosť prečítať ich na prvý pohľad - ako aj ich majiteľov;) To Vám však nestačí! Pre zorientovanie sa na trhu vozidiel – a to nielen z druhej ruky - potrebujete niekoho, kto má prehľad o aktuálnej situácii, ako aj skúsenosti s vhodnými krokmi, ktoré je potrebné urobiť, aby ste z nej mohli profitovať.

ČO PRE VÁS ROBÍM

Ak ste mojím klientom, viete, že pre Vás robím MAXIMUM. Ak ním zatiaľ nie ste, tento môj sľub Vám nestačí. Nemôžem Vás však presvedčiť inak, než SVOJIMI ČINMI. Pre začiatok mi zavolajte, poraďte sa so mnou, overte si výsledky mojej práce v referenciách a ak Vám štýl mojej práce bude vyhovovať, rád budem pri kúpe auta zastupovať aj Vaše záujmy.

Je to moja koža, meno a reputácia, s ktorými idem na trh, aj preto:

  • mi záleží na detailoch a na každom jednotlivom klientovi
  • mnohí z Vás nezostanú len spokojnými zákazníkmi, ale neraz sa z nás stanú rodinní priatelia
  • je odmenou za moju prácu môj dobrý pocit, Vaša úprimná radosť a referencie

MOJE ZÁSADY

NEROBÍM VECI NASILU - ANI ZA KAŽDÚ CENU

Som Váš sprievodca pri kúpe auta. To znamená, že Vám narovinu poviem svoj názor - i keď by som Vás mal od kúpy konkrétneho vozidla v konečnom dôsledku odhovoriť. Moji zadávatelia sú neustále súčasťou procesu – informovaní a spolurozhodujúci. Konečné rozhodnutie je samozrejme vždy na Vás.

ZÁLEŽÍ MI NA KVALITE, NIE KVANTITE

Pracujem radšej na menšom počte zákaziek tak, aby každý klient dostal v priebehu realizácie jeho transakcie maximálnu pozornosť a dosiahli sme tak ideálny výsledok. Mojím cieľom je Váš komfort a pozitívny zážitok počas celého procesu.

DODRŽIAVANIE BEZPEČNÝCH POSTUPOV, OVEROVANIE VŠETKÝCH INFORMÁCIÍ A NEUSTÁLA KONTROLA SÚ V MOJEJ PRÁCI SAMOZREJMOSŤOU!